Korbole

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Poradnik
  •  » SKopiowane z Forum głownego gry, ale przydatne!

#1 2009-06-03 00:19:36

szrekos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 12
Punktów :   

SKopiowane z Forum głownego gry, ale przydatne!

W tym temacie postaram się wypisywać rupiecie oraz zręczność ~ by zdobyć dany rupieć

* Zaczne może od samego faktu, że jeśli chcesz zbierać dużo rupieci to najbardziej opłaca się chodzić na 10min - najmniejsza szansa ale najwiecej prób

* Druga sprawa - naprawde warto wstrzymać sie ze sprzedażą puszek, wyczekać 17-18gr (chyba że mamy cudy w bandzie) i wtedy sprzedać by uderzyć w największą dzielnice.

* Trzecia sprawa - zreczność. Dzięki niej zbieramy naszych puszek coraz więcej co sprowadza się też do znajdowania coraz to nowych rupieci np. Osoba będąca w dzielnicy za 10k ze zrecznoscia ok 20 bedzie zbierala ~450 puszek na 10min i nie zbierze ciekawego rupiecia, natomiast osoba bedaca w tej samej dzielnicy z zrecznoscia 50 bedzie zbierac ponad 600 puszek na 10 min i rupiecie zaczną się sypać strumieniami

* Nie jest to powtwierdzone ale jeśli ufać obrazką z poradnika o majsterkowaniu to nasze rupiecie nie mają wpływu na podniesienie naszej zręczności (mam 45 poziom + 9 z rupieciem + trening bandy i moge majsterkować tylko 3 rzeczy które wymieniłem niżej), za to maja wpływ i to duży na na zręczność w akcjach

Teraz same rupiecie:
wymagana zręczność:1-5?

Zepsuta deska def:1 często występuje

Zardzewiałe gwoździe att:1 często występuje
wymagana zręczność:~10

Resztki dezodorantu att:2 żadko występuje
wymagana zręczność:~15

Drobiny szkła zrecznosc:1 często występuje

Strzępki materiału zrecznosc:1 średnio występuje
wymagana zręczność:15~20

Szklana kula att:3 żadko występuje
wymagana zręczność:25?-30

Pękniety wazon att:6 żadko występuje
wymagana zręczność:30-35

Zapaskudzona czarodziejska różdżka zrecznosc:5, skraca czas nauki o 4% żadko występuje

Zepsute buty def:2 zrecznosc:5 żadko występuje
40 poziom zręczności, dodatkowo możemy zmajterkować osłone z kolcami (att:2 def:4)
wymagana zręczność:40+?

Niebieska wstążka zrecznosc:9 napisy w profilu są niebieskie bardzo żadko występuje
kolor nie ma znaczenia czy jest się menelem czy menelką

Różowa wstążka zrecznosc:9 napisy w profilu są różowe bardzo żadko występuje
kolor nie ma znaczenia czy jest się menelem czy menelką

wymagana zręczność:45+?

Zepsuty parasol -20% straty kasy przy ataku, -10% punktów straty przy ataku

wymagana zręczność:50

Pogięty rower zrecznosc:4 zmniejsza czas att o 5%
Zepsuta piłka nożna zrecznosc:8 att.:3

Teraz na Akcji mam 70 zręczności i nic nowego nie znalazłem jeśli ktoś będzie miał nowy itemek niech się pochwali to dokleimy
Jeśli popełniłem jakiś bląd co do przedziałów zręczności też poprawcie bo robiłem to na wyczucie - nie do końca pamiętałem jak to było

Offline

 
  • Index
  •  » Poradnik
  •  » SKopiowane z Forum głownego gry, ale przydatne!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coshotel.pun.pl www.pisarze.pun.pl www.gp2010rond.pun.pl www.bzevuv.pun.pl www.streetfighters.pun.pl